Aktualności

Laureaci konkursów 2015/2016

 

Laureaci konkursów 2015 - 16

(wpis zgodny z alfabetem)

Konkursy międzynarodowe
Adamczak Magdalena  (fortepian) kliknij tutaj
Görlitz/Zgorzelec - III Nagroda

Chór "Con Forza"
dyr. J. Lipiński

Węgry - Złoty oraz Srebrny Dyplom

Szcześniak Olga  (skrzypce)
Praga - I nagroda

Wojtaszek Maria  (fortepian)
Görlitz/Zgorzelec - Wyróżnienie


Konkursy ogólnopolskie
Adamczak Magdalena  (fortepian)
Wrocław – II miejsce
Konin - Wyróżnienie
Bąk Konrad  (saksofon)
Poznań – Wyróżnienie
Bąk Maciej  (przedmioty ogólnomuzyczne)
Łódź - Wyróżnienie w kategorii koncertowej
Wrocław - Wyróżnienie
Brzezicha Agata (gitara)
Elbląg - Wyróżnienie
Chór "Con Forza"
dyr. J. Lipiński

Ostrów Wielkopolski - Złoty medal
Gierz Zofia  (perkusja)
Toruń – II miejsce
Kaczmarek Bartosz  (fortepian)
Wrocław – III miejsce
Kaczmarek Kacper (akordeon)
Sochaczew - Laureat
Kryjom Marta  (flet)
Poznań –  Wyróżnienie
Obsadna Ewa  (saksofon)
Poznań – Wyróżnienie
Obsadny Paweł  (akordeon)
Słupca - Wyróżnienie
Sochaczew - Laureat
Szczepaniak Nikodem  (gitara)
Oleśnica - I nagroda
Stawik Antoni (gitara)
Kępno - III miejsce
Wojtkowiak Hanna  (skrzypce)
Sieradz – III miejsce
Wojtaszek Maria  (fortepian)
Poznań - I miejsce
Szczecin - Wyróżnienie
Wieliczka - II miejsce
Wołowicz Anna (altówka)
Skierniewice - Wyróżnienie

Konkursy makroregionalne i regionalne
Brzezicha Agata  (gitara)
Słupca – Dyplom Laureata
Briese Iga  (flet)
Jarocin – Wyróżnienie w gr. I
Jakubek Leon (fortepian)
Świdnica- I wyróżnienie i tytuł Złotej Rączki
Kryjom Marta  (flet)
Jarocin – I miejsce
Obsadna Ewa  (saksofon)
Jarocin– II miejsce
Obsadny Paweł  (akordeon)
Słupca – Dyplom Laureata
Sztukowska Oliwia  (fortepian)
Świdnica- III wyróznienie i tytuł Złotej Rączki
Wróbel Maria 
Zduńska Wola – III miejsc
 

Konkursy międzyszkolne
Greber Zuzanna  (skrzypce)
Leszno – III miejsce

Konkursy szkolne
VII Szkolny Konkurs Skrzypcowy
tytuł Mistrza Wiolinka - Szcześniak Olga
tytuł I Wicemistrza Wiolinka - Kempińska Kinga
tytuł II Wicemistrza Wiolinka - Jeziorek Olga
Wyróżnienia -  Biała Liliana, Poluszczyk Jagoda, Borońska Anna

Turniej Gam
Kategoria I
I miejsce – Wietrzyńska Nadia
II miejsce – Jaros Paulina
III miejsce ex quo
Popiel Marta, PowałowskaGabriela
Kategoria II
II miejsce – Wojtkowiak Hanna
III miejsce – Maik Julia
Kategoria III
III miejsce ex quo
Gajda Anna, Wołowicz Patrycja
WyróżnienieRatajczak Wiktoria

Niemiecki Konkurs Ogólnokrajowy
Wojtaszek Maria
Grand Prix w kategorii fortepianu

Written By: AT-B
Date Posted: 2016-09-03
Number of Views: 698
Wróć