Aktualności

Laureaci konkursów 2016 - 17

 

Konkursy międzynarodowe
Adamczak Magdalena  - fortepian
Sanok - Laureat „Złotego Wirtuoza”
Belgrade - Serbia - I miejsce
Obsadna Ewa - saksofon
Wrocław - wyróżnienie
Zduńska Wola - skrzypce
Wietrzyńska Nadia Laureat
wyróżnienie

Biała Liliana
Borońska Anna
Poluszczyk Jagoda
Wietrzyńska Lena
Wojtkowiak Hanna

Konkursy ogólnopolskie
Adamczak Magdalena- fortepian
Szczecin - I miejsce
i Nagroda Specjalna
Prezydenta Miasta
Adamczak Jakub - fortepian
Nakło/Notecią - wyróżnienie
Bąk Maciej - kształcenie słuchu
Bielsko-Biała - III miejsce

Biała Liliana  - skrzypce
Warszawa - Tytuł MISTRZA
Elbląg - wyróżnienie
Borońska Anna – skrzypce
Warszawa - IV nagroda
Brzezicha Agata - gitara
Golubia-Dobrzyń -  II miejsce
Gawrońska Agata - skrzypce
Włocławek - wyróżnienie
Warszawa - III nagroda
Gierz Zofia - perkusja
Dąbrowa Górnicza - III miejsce
Handke Bartosz - perkusja
Łódź - wyróżnienie
Kaczmarek Kacper - akordeon
Sochaczew - Laureat
Obsadna Ewa - saksofon
Gorzów Wielkopolski - wyróżnienie
Obsadny Paweł - akordeon
Sochaczew - wyróżnienie
Sołtysiak Oliwia  - fortepian
Kłodzko - wyróżnienie
Stawik Antoni - gitara
Kłodzko - III miejsce
Szczepaniak Nikodem - gitara
Golubia-Dobrzyń - I miejsce
Wojtaszek Maria - fortepian
Słupca - III miejsce
Poznań - I miejsce

Konkursy makroregionalne
Bąk Maciej  - kształcenie słuchu
Bydgoszcz - I miesjce
Pietrzak Wojciech  - fortepian
Laureat i "Złota Rączka"
Walczak Kamila - fortepian
Kolbuszowa - wyróżnienie II stopnia
Słupca - Laureaci

Brzezicha
Agata  - gitara
Kaczmarek Kacper  - akordeon
Obsadny Paweł  - akordeon
Stawik Antoni  - gitara
Szczepaniak Nikodem  - gitara

Przesłuchania regionalne CEA
Wyróżnienie otrzymali:
Gierz Zofia  - perkusja
Jaros Paulina  - skrzypce
Kupczyk Aleksandra  - flet
Obsadny Paweł  - akordeon
Wojtkowiak Hanna  - skrzypce

Konkursy międzyszkolne
Preludium Konkursowe
Viole i Violinki
[Górsk]
Szcześniak Olga - II miejsce
Kowalczyk Martyna- II miejsce
Borońska Anna- III miejsce
Jaros Paulina - wyróżnienie
X Międzyszkolny Konkurs
Pianistyczny
[Kościan
]
Adamczak Magdalena – I miejsce
Jakubek Leon – wyróżnienie
Sołtysiak Oliwia – wyróżnienie

 

Konkursy szkolne
VIII Szkolny Konkurs Skrzypcowy
o tytuł Wiolinka

Borońska Anna - Mistrz Wiolinka        
Gawrońska Agata - I Wicemistrz Wiolinka
Biała Liliana - II Wicemistrz Wiolinka 
Wyróżnienia
Wietrzyńska Lena
Wieczorek Bartosz
Wojtysiak Amelia Weronika

II Turniej Gam
dla młodych skrzypków

Wojtkowiak Hanna - II miejsce
Kempińska Kinga  - III miejsce
Wietrzyńska Nadia  - III miejsce

 

 

Written By: AT-B
Date Posted: 2017-08-31
Number of Views: 687
Wróć